w

PŁACZPŁACZ SŁODKOSŁODKO WTFWTF KOCHAMKOCHAM LOLLOL winwin ZŁYZŁY

Mixer wyjaśnia swoje odejście z Ekipy | Nie dajcie sobie wmówić, że jesteście do niczego

Mixer Ekipa

Mixer chce oddzielić się od swojego dziwnego wizerunku, jaki funkcjonuje w internecie.

Mixer, były członek Ekipy Friza, postanowił w końcu się otworzyć i wyjaśnić co było przyczyną odejścia z Ekipy. Nagranie tego filmu było dla niego bardzo trudne ze względu na emocje jakie budziły poruszane przez niego tematy.

Youtuberzy w większości na swoich filmach i zdjęciach pokazują wyidealizowany obraz swojego życia. Często muszą udawać, że wszystko jest ok, mimo że jest to nieprawdą. Mixer od dłuższego czasu był więźniem własnego wizerunku i nie potrafił odciąć się od tego.

Mixer dołączył do Ekipy jako przyjaciel Friza, bo cała koncepcja była oparta na relacjach ze znajomymi. W pewnym momencie przestał czuć, że jest w tym ze swoim przyjacielem. Mixer nie potrafił się odnaleźć dlatego, że czuł szydzenie z jego inności, a introwertyczność była przeszkodą w zostaniu gwiazdą YouTube.

Mixer odszedłby z Ekipy dużo wcześniej gdyby nie związek z Martą, która zawsze była dla niego wsparciem. Kiedy wpadł w depresję, czuł, jakoby niektóre osoby z Ekipy chciały pokazać Marcie, że nie jest on odpowiednim kandydatem na drugą połówkę. Było mu z tego powodu przykro.

Mixer najbardziej wdzięczny jest Łukaszowi, który przekazał mu wiele zasad i wartości, by poradzić sobie w influencerskim świecie. Od niego nauczył się najwięcej.

Kruszwil Fenicja

Kruszwil nagrywa w restauracji Fenicja, którą oczernił Kamerzysta

Wygodne dresowe stylizacje dla kobiet – jak nosić dresy